Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

Fiyat aralığına göre filtreleme

Beyaz Eşya Denince Akla Gelen İlk İsim: Vestel

Beyaz Eşya Denince Akla Gelen İlk İsim: Vestel

 
20. yüzyılda, elektronik teknolojisinin gelişimiyle akla hayale gelmeyecek ürünler yaşamımıza girdi. Televizyon, çamaşır makinesi, cep telefonu,bilgisayar, tablet hemen söylenebilecek bu ürün grupları arasında yer alıyorlar.
Ülkemizde de birçok yerli marka zaman içinde sektörde yerini almaya başladı. Ama bunlardan bir tanesi var ki sektöre diğer beyaz eşya üreticilerinden daha geç girmesine rağmen rakiplerine fark atacak kadar, hatta dünya devleri ile yarışacak boyutta ürünler üreterek sektöre damga vurdu. O marka tabi ki Vestel; teknolojide trendleri yakalayan, elektronik ve beyaz eşya sektörünün ilklere imza atan markası.
 

Vestel; Elektronik Sektöründe Çığır Açan Marka

 
 Vestel, Zorlu Holding bünyesinde 1984 yılında kurulmuş bir markadır. Günümüzde yani kuruluşunun 30. yılında Manisa'da oluşturduğu 1 milyon metrekarelik fabrikası ile Avrupa’nın en büyük fabrikasına sahiptir.  AR_GE ve tasarım alanında, konusunda uzman birçok elektronik, bilgisayar ve yazılım mühendisi ile çalışmaktadır. 135 ülkeye ihraç yapmaktadır. Fabrikada günde 18000 adet beyaz eşya, 45000 televizyon üretilmektedir. 2011 yılında dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarında toplum 59 ödül almış adtea rakipsiz bir markadır.  Dahası tüm bunların ötesinde Türkiye genelinde 1050 tane mağazası bulunmaktadır ve geniş bir servis ağına sahiptir.
 

Evdeki Keyfiniz; Vestel

 
Vestel grubunda ürün yelpazesi bir hayli geniştir.  Beyaz eşya grubunda buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makineleri, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, su pınarları, küçük ev aletleri grubunda fön makinesi, ütü, elektrikli süpürge, robotlar, su ısıtıcısı vb, ısıtıcı grubunda klima, vantilatör, vb. mobil cihazlar grubunda, tablet ve akıllı telefon, tüketici elektroniği grubunda ise televizyon, uydu sistemleri, telefonlar ve led aydınlatma ürünleri yer almaktadır.  
 
Son dönem piyasaya sunduğu 165 ekran televizyonlarda 3 boyutlu görüntü ve aynı anda 2 farklı programı izleme seçeneği mevcuttur. Aynı şekilde kimi buzdolapları desenli, tamamı derin donduruculu, bazıları ise 3 kapılı modellerdir. Vestel, tasarım ve kalite açısından çağın çok çok önünde yer alan bir markadır. 

Kayıt Bulunamadı

Bizdeuygun.com Bizdeuygun Sanal Mağazacılık A.Ş.
Tel: 0850 250 0 917 Faks:
Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Ahmet Taner Kışlalı caddesi KC Çarşı E blok Kat 2 No 47 P.K. 34488 Başakşehir / İSTANBUL TÜRKİYE Başakşehir İstanbul

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.