Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

Fiyat aralığına göre filtreleme

TELEVİZYON DÜNYASINDA YENİ SOLUK; VESTEL TELEVİZYONLAR
Son dönemlerde en çok rekabet, bilişim özellikle de iletişim teknolojisinde yaşanırken akıllı telefonlar bu rekabeti körükleyen ana cihazlar olarak karşımıza çıkıyorlar. Bu teknolojik gelişime ayak uyduran bir diğer ürün grubu ise televizyonlar.
Siyah beyaz tüplü televizyon döneminden aşama aşama ilerleyen televizyon teknolojisi, günümüzde LED teknolojisi ile kendini göstermeye başladı. Görüntü kalitesi ise analog yayından dijitale geçinde oluşturduğu hayranlık, şimdi HD görüntü kalitesi ile devam ediyor.
 
Bu aşamada birçok marka, ürünleri ile bu yarışa girdi. Fakat bir süre sonra bazı markalar,  aradan sıyrıldı. Vestel televizyonlar da çokça tercih edilen ürünler olarak bu yarışın galipleri arasında yerini almayı başardı.
 
TÜRK TEKNOLOJİSİ ve VESTEL TELEVİZYONLAR
Ülkemizde birçok marka televizyon bulunmaktadır. Bu markalar kendi aralarında teknoloji yarışına tutuşurken aynı zamanda da fiyat performans yarışında da kapışmaktadırlar. Vestel televizyonlar, özellikle fiyat anlamında diğerlerinin bir adım önüne geçmeyi başarmıştır. Çünkü tamamen yerli bir fabrika tarafından üretimi gerçekleştirilen bu televizyonlar ülkenin her noktasına dağılan satış noktaları ile de müşterilerine kolayca ulaşmaktadır. Aynı zamanda satış noktası yoğunluğu ile orantılı olarak yetkili servis ağı ile de avantaj kazanmaktadır. Çünkü müşteriler, olası arızalı bir televizyonun aylarca tamirini beklemek istemezler. Bu nedenle farklı illere televizyon gönderip tamirini beklemektense zengin servis ağı sağlayan bir markanın ürünlerini tercih etmeyi yeğlerler.  
 
VESTEL TELEVİZYONLARDA ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
Vestel'in en belirgin özelliği, farklı teknolojilerde ürünleri ile her kitleye ve her bütçeye uygun ürünler sunmasıdır. 22” televizyondan 65” televizyona kadar birçok ekran büyüklüğünde modele sahip Vestel televizyonlar, son dönemde çifte ekran teknolojisine öncülük yapmaktadır. Slim LED ve HD Smart teknolojisini ülkemize getiren marka olması da imajını güçlendirmiştir.
127 cm’ye varan ekran boyutuna sahip televizyonlarda Class A özelliği ile de enerji tüketimi konusunda ideal teknolojiler sunmaktadır. Vestel Televizyonlar ultra dinamik kontrast sunan modelleri ile de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Dahili Wi-Fi özelliği ile de farkındalık yaratır.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.