Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

GÜVENLİK BİLGİLERİ

SSL GÜVENLİK SERFİTİKASI NEDİR?

Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafından sağlanmaktadır. 256 Bit SSL serfitikalı ödeme sistemimizde, kredi kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda ilgili hata kodunu belirterek, [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.
 

3D SECURE NEDİR?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. VISA Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by VISA”, MasterCard için olan güvenlik “SecureCode” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.
Bizdeuygun.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizdeuygun.com Bizdeuygun Sanal Mağazacılık A.Ş.
Tel: 0850 250 0 917 Faks:
Bahçeşehir 2. Kısım Mah Şelale Cad. Barış Sok Spradon Kuleler A2/54 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL Başakşehir İstanbul

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.