Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

Fiyat aralığına göre filtreleme

Sınırsız Yaratıcılığın Adı; Sony!

Sınırsız Yaratıcılığın Adı; Sony!

 
Günümüzde teknolojik ürün üretimi o kadar sıklaştı, o kadar çok ürün seçeneğiyle karşı karşıyayız ki tercihlerimizi yaparken bir hayli zorlanıyoruz.  Artık alacağımız ürünlerin ya iyi bir marka olmasını istiyoruz ya da daha farklı özelliklere sahip olmasını. Kullandığımız ürünlerin güvenilir olması ekonomik olmasından önce geliyor. Telefon, bilgisayar, televizyon… Birçok üründe bu geçerli oluyor. İyi bir markayı diğerlerinden nasıl ayırabilirsiniz? Yeni çıkan markalara güvenmek zor, ama ya yılların tecrübesine sahip bir marka varsa?

1950’li yıllarda Tokyo’da kurulan Sony, ilk olarak radyo konusunda büyük başarılara imza attı. Bunun dışında kaydetme, saklama, ev ürünleri alanında yeni teknolojiler geliştirmeye çalıştı. 1979 yılında ilk taşınabilir müzik çalar olan Walkman’i, 1984’te ise Discman’i piyasaya sundu. 1968lerde ise renkli televizyonda liderlik koltuğuna oturdu. 1994 yılında Sony Play Station’u yarattı ve sonrasında giderek geliştirdi. PS2 ve PS3 ile büyük başarı yakaladı. Böyle bir markanın ürünlerine sahip olmak istemez misiniz?
 

Sony Farkını Evinizde Yaşayın

 
Yüksek görüntü kalitesine sahip LCD televizyonlar, televizyondan kopamayanlar için tasarlandı. Film izlemenin büyüsü artık sizin evinizde! Yüksek ses çıkışı ile daha gerçekçi sahneleri keyifle izleyebilirsiniz. Full HD görüntü kalitesini beğenmeyenler, daha fazlasını isteyen, dört kat daha fazla ayrıntı veren 4K 3D Ultra HD TV teknolojisine sahip olabilir. Tam anlamıyla filmin içinde olmak isteyenler için ev sinema sistemleri Sony’de.

Bir adet subwoofer ve beş hoparlör ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacak, gerçekçi sesler duyacaksınız. Alabileceğiniz, kişisel 3D görüntüleyici, film izlemeyi daha yoğun daha gerçekçi yapacak. Geliştirilmiş renk ayarı ile ton yoğunluğu kademeli olarak artar ve azalır ve böylece gözünüz yorulmadan saatlerce izleme şansı bulabilirsiniz.

 

Her ihtiyacınızda, Sony yanınızda

 
Bilgisayarlar artık her evin vazgeçilmezi konumundalar. Hatta bazı evlerde birden fazla sayıda bulunmak mümkün.
Sony hayalinizi süsleyecek dizüstü bilgisayarlar üretmeyi de ihmal etmedi. Dokunmatik ekran özelliği, yüksek çözünürlüğe sahip dahili kamera bulunduran Ultrabooklara sahip olabilirsiniz. Her türlü teknolojik ihtiyacınız için bizdeuygun.com adresini ziyaret edebilir, uygun ödeme seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. 

Kayıt Bulunamadı

Bizdeuygun.com Bizdeuygun Sanal Mağazacılık A.Ş.
Tel: 0850 250 0 917 Faks:
Bahçeşehir 2. Kısım Mah Şelale Cad. Barış Sok Spradon Kuleler A2/54 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL Başakşehir İstanbul

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.