Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

Fiyat aralığına göre filtreleme

Evinizdeki Güven; Siemens
Siz de evinizi kurarken beyaz eşya, ocak, buzdolabı almayı problem haline getirmiş olabilirsiniz. Özellikle hanımlar, birçok markanın ürettiği ürünler arasından seçim yapma konusunda sıkıntı yaşarlar. Farklı özellikteki modeller, akıl karıştıran tasarımlar piyasada mevcut iken bunca ürün arasından hem kaliteli hem modern hem de kullanışlı olan eşyaları seçmenin bir yolu var mı? Bu sorunuz için mükemmel çözüm Siemens'te. 

1847 yılında, Berlin'de kurulan Siemens, bugün Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingidir. Endüstri, enerji ve sağlık olarak üç ana sektörle ilgilenen marka, dünya çapında çalışmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için kaliteli ürünler üretip sizi yarı yolda bırakmayan bu markayla evinize güven ve şıklık hakim oluyor.

Buzdolabı Siemens'ten Alınır!

Yemeklerinizin lezzetli olması için malzemelerinizin taze ve iyi seçilmiş olması gerekir. Malzemeleri iyi seçmek ev hanımları için çocuk oyuncağı, peki ya onları taze tutmak?

Siemens yılların tecrübesiyle geliştirdiği, A sınıfı enerji verimliliği olan buzdolapları sayesinde evinize güveni taşıyor. Su pınarı, parça buz, küp buz, hızlı buz hazırlayıcı, su filtresi, çocuk kilidi, LED gösterge ve daha birçok özellik ile işinizi kolaylaştırırken kaliteyi hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca tek kapılı, çift kapılı, dış yüzeyi cam veya çelik olan seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Kışlık yiyeceklerinizi saklamak için daha fazla alana ihtiyacı olanlara yüksek hacimli ankastre derin dondurucular yardımcı oluyor. Daha çok iç hacim, metal iç duvar ve süper dondurma özelliği ile tam da sizin istediğiniz gibi.

Siemens İle Yemek Yapmak Mutluluğa Dönüşsün

Ankastre olarak adlandırdığımız gömme ürünler, her evde kullanışlılık sağlayan ve ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Özellikle ankastre ocaklar, mutfağın en önemli elemanlarından biri olup iyi aşçıların da ilham kaynağıdır. Bir ocağın kullanışlılığı çok önemlidir, çünkü iyi yemekler iyi bir ocakta pişer. Cam, seramik, gazlı, elektrikli olarak isteğinize göre modeller bulabileceğiniz ocaklar, Siemens kalitesiyle sizin olabilir. Ziyaret edeceğiniz bizdeuygun.com adresinden, bu ürünlere, taksitli ödeme, kapıda ödeme ya da havale seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.
Kayıt Bulunamadı

Bizdeuygun.com Bizdeuygun Sanal Mağazacılık A.Ş.
Tel: 0850 250 0 917 Faks:
Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Ahmet Taner Kışlalı caddesi KC Çarşı E blok Kat 2 No 47 P.K. 34488 Başakşehir / İSTANBUL TÜRKİYE Başakşehir İstanbul

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.