Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

 • Kategorilere Göre
 • Markalara Göre
 • Fiyat aralığına göre filtreleme

  Evinizdeki Güven; Siemens
  Siz de evinizi kurarken beyaz eşya, ocak, buzdolabı almayı problem haline getirmiş olabilirsiniz. Özellikle hanımlar, birçok markanın ürettiği ürünler arasından seçim yapma konusunda sıkıntı yaşarlar. Farklı özellikteki modeller, akıl karıştıran tasarımlar piyasada mevcut iken bunca ürün arasından hem kaliteli hem modern hem de kullanışlı olan eşyaları seçmenin bir yolu var mı? Bu sorunuz için mükemmel çözüm Siemens'te. 

  1847 yılında, Berlin'de kurulan Siemens, bugün Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingidir. Endüstri, enerji ve sağlık olarak üç ana sektörle ilgilenen marka, dünya çapında çalışmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için kaliteli ürünler üretip sizi yarı yolda bırakmayan bu markayla evinize güven ve şıklık hakim oluyor.

  Buzdolabı Siemens'ten Alınır!

  Yemeklerinizin lezzetli olması için malzemelerinizin taze ve iyi seçilmiş olması gerekir. Malzemeleri iyi seçmek ev hanımları için çocuk oyuncağı, peki ya onları taze tutmak?

  Siemens yılların tecrübesiyle geliştirdiği, A sınıfı enerji verimliliği olan buzdolapları sayesinde evinize güveni taşıyor. Su pınarı, parça buz, küp buz, hızlı buz hazırlayıcı, su filtresi, çocuk kilidi, LED gösterge ve daha birçok özellik ile işinizi kolaylaştırırken kaliteyi hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca tek kapılı, çift kapılı, dış yüzeyi cam veya çelik olan seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Kışlık yiyeceklerinizi saklamak için daha fazla alana ihtiyacı olanlara yüksek hacimli ankastre derin dondurucular yardımcı oluyor. Daha çok iç hacim, metal iç duvar ve süper dondurma özelliği ile tam da sizin istediğiniz gibi.

  Siemens İle Yemek Yapmak Mutluluğa Dönüşsün

  Ankastre olarak adlandırdığımız gömme ürünler, her evde kullanışlılık sağlayan ve ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Özellikle ankastre ocaklar, mutfağın en önemli elemanlarından biri olup iyi aşçıların da ilham kaynağıdır. Bir ocağın kullanışlılığı çok önemlidir, çünkü iyi yemekler iyi bir ocakta pişer. Cam, seramik, gazlı, elektrikli olarak isteğinize göre modeller bulabileceğiniz ocaklar, Siemens kalitesiyle sizin olabilir. Ziyaret edeceğiniz bizdeuygun.com adresinden, bu ürünlere, taksitli ödeme, kapıda ödeme ya da havale seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

  Evinizdeki Güven; Siemens

  Siz de evinizi kurarken beyaz eşya, ocak, buzdolabı almayı problem haline getirmiş olabilirsiniz. Özellikle hanımlar, birçok markanın ürettiği ürünler arasından seçim yapma konusunda sıkıntı yaşarlar. Farklı özellikteki modeller, akıl karıştıran tasarımlar piyasada mevcut iken bunca ürün arasından hem kaliteli hem modern hem de kullanışlı olan eşyaları seçmenin bir yolu var mı? Bu sorunuz için mükemmel çözüm Siemens'te. 

  1847 yılında, Berlin'de kurulan Siemens, bugün Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingidir. Endüstri, enerji ve sağlık olarak üç ana sektörle ilgilenen marka, dünya çapında çalışmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için kaliteli ürünler üretip sizi yarı yolda bırakmayan bu markayla evinize güven ve şıklık hakim oluyor.

  Buzdolabı Siemens'ten Alınır!

  Yemeklerinizin lezzetli olması için malzemelerinizin taze ve iyi seçilmiş olması gerekir. Malzemeleri iyi seçmek ev hanımları için çocuk oyuncağı, peki ya onları taze tutmak?

  Siemens yılların tecrübesiyle geliştirdiği, A sınıfı enerji verimliliği olan buzdolapları sayesinde evinize güveni taşıyor. Su pınarı, parça buz, küp buz, hızlı buz hazırlayıcı, su filtresi, çocuk kilidi, LED gösterge ve daha birçok özellik ile işinizi kolaylaştırırken kaliteyi hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca tek kapılı, çift kapılı, dış yüzeyi cam veya çelik olan seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Kışlık yiyeceklerinizi saklamak için daha fazla alana ihtiyacı olanlara yüksek hacimli ankastre derin dondurucular yardımcı oluyor. Daha çok iç hacim, metal iç duvar ve süper dondurma özelliği ile tam da sizin istediğiniz gibi.

  Siemens İle Yemek Yapmak Mutluluğa Dönüşsün

  Ankastre olarak adlandırdığımız gömme ürünler, her evde kullanışlılık sağlayan ve ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Özellikle ankastre ocaklar, mutfağın en önemli elemanlarından biri olup iyi aşçıların da ilham kaynağıdır. Bir ocağın kullanışlılığı çok önemlidir, çünkü iyi yemekler iyi bir ocakta pişer.

  Cam, seramik, gazlı, elektrikli olarak isteğinize göre modeller bulabileceğiniz ocaklar, Siemens kalitesiyle sizin olabilir. Ziyaret edeceğiniz bizdeuygun.com adresinden, bu ürünlere, taksitli ödeme, kapıda ödeme ya da havale seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

  ücretsiz kargo
  hizli kargo
  yeni
  Siemens / C55 / A52 / A57 / A65 / C60 / C62 // S65 Şarj Aleti
  19.93 TL Ürün Fiyatı
  18.98 TL Tek Çekim