Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

Fiyat aralığına göre filtreleme

Evinizdeki Güven; Sharp!

Evinizdeki Güven; Sharp!

 
Teknolojinin önemli bir parçası olan beyaz eşya ve elektronik ürünler, ihtiyacınız açısından vazgeçilmez olan ürünler arasındadır. İyi bir markadan alacağınız bu tip eşyalar size kullanışlılık ve garanti sunmalıdır. Kendisinden önce sizi düşünen bir markanın ürünlerine sahip olup güveni evinizde hissetmek istemez misiniz?
1912 yılında Tokyo’da kurulan Sharp, elektronik ürünler konusunda usta bir üreticidir. Marka, ismini ilk icadından almaktadır. Hedefi her zaman yenilikçilik olan şirket, dürüstlük ve yaratıcılığı prensip edinmiştir. Avrupa’da birçok bölgeye satış yapmasıyla birlikte maddi gücün içinde kendisini kaybetmemiş, dünyaya yararlı olma çabası içine girmiştir. Ekonomi ve ekolojinin yakından ilişkili olduğunu düşünerek çevreyi korumayı felsefe haline getirmiştir. Ürünlerini, çevre dostu ve en son teknoloji ürünler olarak tasarlamıştır. Sizi ve çevreyi düşünen bu marka, güvenle kullanacağınız ürünlerini her gün piyasaya sunmaktadır.
 

Sharp, Televizyonda Fark Yaratıyor

 
Salonlarımızın gözbebeği televizyonlar, bazılarımızın en büyük ilgi alanıdır. Film izlemek, belgesel izlemek hatta internette gezinmek için bile televizyonu kullanabiliriz. Hatta bazı evlerde özel sinema odalarını bile görmek mümkün. Bunun için kullanışlı ve geniş özellik yelpazesiyle, seçeceğiniz televizyonlar Sharp farkıyla evinizde.
Diğer markaların tam HD panellerine göre %33 daha net görüntü sunan Quattron teknolojisi, markanın, farkını ortaya koymasını sağlıyor. Hem 2D hem 3D izleme şansı bulacağınız televizyonlarda, zarafet ve özenli tasarımın birleşmesiyle azuladığınız şıklığı da bulabilirsiniz. LED arka ışıklı LCD farkını yaşayacağınız televizyonlar evinize renk getiriyor. Siz isteyin, Sharp sizin için üretsin.
 

En İyi Buzdolabı Sharp Güvencesiyle Mutfağınızda

 
En güzel yemeklerin sırrı, taze malzemelerdir. Malzemelerin taze kalması için iyi bir buzdolabı gerekir. Kullanışlı, enerji tasarruflu, kaliteli ve güvenilir. Bunlar bir buzdolabı için önemli özelliklerdir. A sınıfı enerji performansıyla Sharp, hibrit soğutma sistemi, nano koku giderici, no-frost sistemi, plasmacluster iyon sistemi gibi birçok özelliğe sahip buzdolaplarını sizin için tasarladı. Artık buzdolabınız sayesinde şıklık, güven, kalite mutfağınızda. Bu ürünlerle buluşabileceğiniz bizdeuygun.com adresinde detaylı bilgi ve uygun ödeme seçeneklerine ulaşabilirsiniz. 

Kayıt Bulunamadı

Bizdeuygun.com Bizdeuygun Sanal Mağazacılık A.Ş.
Tel: 0850 250 0 917 Faks:
Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Ahmet Taner Kışlalı caddesi KC Çarşı E blok Kat 2 No 47 P.K. 34488 Başakşehir / İSTANBUL TÜRKİYE Başakşehir İstanbul

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.