Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

hazır tema - huseyin

PROFİLO CMG100DTR 1000 DEVİR / 9 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
Adet
2,169.00 TL
PROFİLO CMG100DTR 1000 DEVİR / 9 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
PROFİLO CMG100DTR 1000 DEVİR / 9 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
Ürün Fiyatı:
2,277.45 TL(Peşin Fiyatına 3 Taksit)
Tek Çekim / Havale Fiyatı:
2,169.00 TLKdv Dahil (%5 İndirimli)
2,169.00 TL
Adet
Sitemizde Satılan tüm ürünler resmi distribütör ve ithalatçılar tarafından 2 yıl garantili ve faturalı olduğunu, kesinlikle spot, ikinci el veya teşhir ürünü satmadığımızı beyan ederiz. Tüm ürünler; kullanılmamış, orijinal ve orijinal ambalajında üretici firma tarafından belirlenen paket ve kutu içeriğiyle gönderilmektedir.
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 iş günü İstanbul dışı maksimum 4 ilâ 5 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.
Sitemizden satın almış olduğunuz ürün-ürünleri 14 gün içinde Cayma Hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün-ürünleri faturası, garanti belgesi ve tüm aksesuarları ile birlikte bizdeuygun.com ’a göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürünün ve aksesuarlarının kullanılmamış, ambalajının hasar görmemiş olması gerekmektedir. (Detaylı bilgi için; musteri@bizdeuygun.com no'lu çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.)
Taksit Seçenekleri için tıklayınız.
Telefonla Sipariş için tıklayınız.
Bizdeuygun.com’ da 256Bit SSL Güvenlik Serfitikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan güvenle ve özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
Profilo CMG100DTR A+++ 9 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

"Durulama", "koyu renkliler", "gömlek-bluz", "spor giysileri", "mix", "boşaltma-sıkma", "hijyen ekstra", "süper kısa 15-30 dakika", "yorgan", "perde", "yünlüler" ve "hassas- ipek" olmak üzere toplam 12 pratik yıkama programına sahip olan Profilo CMG100DTR Premium 9 A+++ 9 Kg 1000 devir çamaşır makinesi, çamaşır yıkamayı kolaylaştıran birçok özelliğiyle hayatınıza konfor kazandırır. Çamaşırlarınızı yıkamak için A+++ enerji sınıflı çamaşır makinesinin hangi programını tercih ederseniz edin, enerji tasarruflu ve verimliliği yüksek bir yıkama performansıyla karşılaşırsınız. 
Profilo CMG100DTR Premium 9 A+++ Çamaşır Makinesi Öne Çıkan Özellikleri
 • Profilo CMG100DTR Premium 9 A+++ çamaşır makinesi, hayatınızı oldukça kolaylaştıracak başlat-beklet fonksiyonuna sahiptir. Başlat-beklet fonksiyonu, yıkama işlemi başladıktan sonra makinenizi durdurmanızı ve yıkanan çamaşırlarınıza yenilerini eklemenize izin verir. 
 • ActiveWater özelliği, yıkama işleminde kullanılacak su miktarının yıkanacak çamaşır oranına göre belirlenmesini sağlar. Böylece çamaşır yıkamak için makinenizin tam dolu olmasına ihtiyaç duymazsınız. Profilo CMG100DTR Premium 9 A+++, az miktardaki kirli çamaşırlarınızı su israfı yapmadan başarılı bir şekilde yıkar.
 • Uzun ömürlü SilentPlus motor ve titreşimi önleyen yan duvar tasarımı, makinenizin yıkama ve sıkma işlemlerini gerçekleştirirken çıkardığı ses seviyesini minimuma indirir. Bu sayede çamaşırlarınızı günün herhangi bir saatinde yıkayabilme özgürlüğüne kavuşursunuz.
 • Yaklaşık 32 cm çapında ve 165 derece açılabilen kapak, çamaşırlarınızı makine içerisine kolay bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olur. Makineye zorlanmadan yerleştirilen çamaşırlar, kapak girişindeki lastiğe zarar vermemiş olur. 
 • Akustik sinyal özelliği, yıkama işlemi sona erdiğinde sizi sesli olarak ikaz eder. Bu özellik sayesinde yıkama süresinin ne zaman biteceğini sürekli kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Akustik sinyal sesiyle birlikte yıkanan çamaşırlarınızı makineden çıkardığınızda kırışıklık miktarlarının artmasını da önlemiş olursunuz.
 • Devir ayarı özelliği, sıkma işlemini hangi devirde gerçekleştireceğinize sizin karar vermenizi sağlar. Devir ayarı ne kadar yüksek olursa, çamaşırlar da makineden o kadar kuru çıkar. Çamaşırlarınızı kurutmak için aceleniz olmadığı zamanlarda devir ayarını düşük tutarak ekstra enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. 
Fonksiyonel programlarıyla size birçok kolaylık sunan makine, şık tasarımı, mıknatıslı ve çelik görünümlü kapağıyla gözünüze de hitap eder. 
Profilo CMG100DTR Premium 9 A+++ Çamaşır Makinesi Teknik Özellikleri
 •  Yıkama Kapasitesi: 9 kg
 •  Ürün Boyutları ( YxGxD ): 84.8x59.8x59
 •  Yıllık Enerji Tüketimi: 152 kWh
 •  Yıllık Su Tüketimi: 11220 lt
 •  Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi: 51 / 74 dB
Dayanıklılık ve Kullanım Kolaylığı
Ürün gamı; beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılmıştır. Türkiye'de 1200'ün üzerinde satış noktası bulunmaktadır ve Türkiye'nin en geniş dağıtım ağına sahip teknoloji markalarından biridir. Profilo ürünlerinden elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcı grubu ve küçük ev aletleri, ithaldir. Yerli ürünler ise BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikasında üretilmektedir. Teknolojik ürünler alanındaki başarısını tüketicilerin memnuniyetiyle ispatlayan kuruluş, ürettiği dayanıklı ve fonksiyonel ürünlerle sektördeki varlığını gücüne güç katarak sürdürmektedir.
Avantajlı Kullanım Önerileri 
Cihaz kutusundan gerekli bağlantı parçaları, kullanım ve kurulum kılavuzu çıkmaktadır. Çamaşır makinesi, yoğun sıcaklığa maruz kalmayacağı düz bir zemin üzerine, kurulum talimatları göz önünde bulundurularak kurulmalıdır. Sorunsuz bir yıkama gerçekleştirilebilmesi için beyaz ve renkli çamaşırların ayrı ayrı yıkanmasına özen gösterilmelidir. Makinenin zarar görmemesi için yıkama öncesinde giysi ceplerinde yabancı cisimler olup olmadığı kontrol edilmelidir. Fazla suyun kuruması için yıkamalardan sonra çamaşır makinenin kapısı tam kapatılmamalıdır. Makine içerisinde kötü koku hissedildiğinde, çamaşır makinesi yüksek sıcaklıktaki bir yıkama programına ayarlanarak boş olarak çalıştırılmalıdır. 
 

Güç/Tüketim
 
 • Kapasite: 9 kg
 • Enerji verim sınıfı: A+++-30%
 • En yüksek enerji sınıfı olan A+++'dan %30 daha tasarruflu
 • Devir sayısı: 1000 dev./dak.
 
Opsiyonlar
 
 • VarioPerfect: Mükemmel yıkama performansı sağlayan, optimum süre ve enerji kullanan programlar
 • Dokunmatik tuşlar: Yeniden yükleme fonksiyonlu Başlat/Beklet tuşu, kırışık azaltma, Bağımsız devir seçimi,sıkma iptal
 
Konfor/Güvenlik
 
 • Tambur hacmi: 63 l
 • 32 cm çaplı 165 derece açılabilen kapak
 • Metal kapı menteşesi
 • Özel tasarımlı, çelik görünümlü mıknatıslı kapak
 • SilentPlus motor: Uzun ömürlü sessiz motor
 • Titreşim önleyici yan duvarlar: Daha dayanıklı ve daha sessiz
 • Su akış sensörü
 • ActiveWater™Plus: Kaynaklara duyarlı su tüketimi
 • Çok katlı su koruma
 • Enerji ve su tasarrufu sağlayan Aqua Save özelliği
 • ActiveWater™: Süresiz miktar otomatiği
 • Elektronik kontrol
 • Program durumunu gösteren büyük LED panel, sıcaklık seçimi, 24 saate kadar geçikmeli başlatma, kalan süre takibi ve enerji tüketim göstergesi.
 • Köpük ikaz
 • Köpük tanıma sistemi
 • Dengesiz yük kontrolü
 • Çocuk kilidi
 • Program bitiminde akustik sinyal
 • Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi
 
Teknik Bilgi
 
 • Boyutlar(Y x Gx D): 84.8 x 59.8 x 59 cmÖnemli Not: Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, lütfen size en yakın yetkili servisi arayınız. Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalacaktır.
 
 
 
 
 
 
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 59
Ek Özellikler Hassas Program, Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Zaman Erteleme
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 152
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 59.8
Kontrol Paneli Dijital
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1000
Renk Beyaz
Sıkmada Ses Seviyesi (dB) 74
Yıkama Kapasitesi 9 kg
Yıkama Ses Seviyesi (dB) 51
Yıllık Su Tüketimi (lt) 11220
Yükseklik (cm) 84.8
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 İş günü İstanbul dışı maksimum 4-5 işgünü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.
Ayrica ürün isminde veya ürün açıklamasında "Aynı Gün Kargo" yazan ürünler saat 16:00'ya kadar geçerlidir. 16:00'ya kadar verilen "Aynı Gün Kargo" ibareli ürünler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.
Satın aldığınız ürün / ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo tarafından garanti belgesi ve faturasıyla birlikte teslim edilecektir. Ürünü teslim alırken Kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. gibi durumla karşılaşırsanız teslim alacağınız kargo yetkilisinin önünde açıp kontrol ediniz. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise ödemeyi yaptıktan sonra açıp kontrol edebilirsiniz.) Eğer ürün yanlış veya taşıma sonucu herhangi bir zarar görmüş ise kargo yetkilisine tutanak tutturup ürünü teslim almayınız ve geri göndermeniz gerekmektedir. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise tutanağı tutturduktan sonra kargo yetkilisinden ödemenizi geri alabilirsiniz.) Eğer ürünü kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. darbeli ürünleri teslim alırsanız kargo görevini yerine getirmiş olur. Siparişi verilen tüm ürünlerin mutlaka kargo görevlisi yanında kontrol ederek kutuyu açmaları gerekmektedir. Aksi durumda kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü kesinlikle teslim almayınız. (TV veya Beyaz Eşya ürünlerinin kutusunu dışarıdan kontrol ediniz. Ürünü servis gelene kadar kesinlikle açmayınız. Detaylı bilgi için musteri@bizdeuygun.com no’lu çağrı merkezimizi arayınız.)
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içerisinde ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

*Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir.
Ürünü iade etmek için, orijinal kutusu aksesuarları varsa hediyesi ve iki nüsha faturasıyla birlikte bizdeuygun.com’ a göndermeniz gerekmektedir. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

14 gün içerisinde koşulsuz iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

İadesi Olmayacak Ürünler
1. Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik yapılan ürünler,
2. Hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
3. Tek kullanımlık bir ürün olması,
4. Hijyenik bir ürün olması,
5. Kopyalanabilir yazılım veya program olması,
6. DVD, CD vb. bir ürün olması,
7. Toner, kartuş, şerit vb. bir sarf malzeme olması,
8. Kozmetik ürünü olması,
9. Ürünün tekrardan satışa uygunluğunu yitirmesi,
10. 14 günlük cayma hakkı süresinin dolması
11. Ambalajı bozulmuş, ekran üzerinde ki koruyucu jelatinin sökülmüş olması, ürün üzerinde ki çiziklerden dolayı kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
Yukarıda ki maddelerde yer alan ürünler ile ilgili kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
BENZER ÜRÜNLER
Siemens WM10K211TR Çamaşır Makinesi
1,636.74 TL Ürün Fiyatı
1,558.80 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 100W 26 Kw 22400 Kcal/h Hermetik Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
5,983.95 TL Ürün Fiyatı
5,699.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw 20.640 Kcal/H Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
4,650.45 TL Ürün Fiyatı
4,429.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-T 25 kW Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
3,568.95 TL Ürün Fiyatı
3,399.00 TL Tek Çekim
hizli kargo
yeni
THERMEX ERS 50 V - 50 LT TERMOSİFON
828.45 TL Ürün Fiyatı
789.00 TL Tek Çekim
hizli kargo
yeni
THERMEX ERS 65V - 65 LT TERMOSİFON
765.45 TL Ürün Fiyatı
729.00 TL Tek Çekim
THERMEX ERS 80V - 80 LT TERMOSİFON
943.95 TL Ürün Fiyatı
899.00 TL Tek Çekim
THERMEX ERS 100V - 100 LT TERMOSİFON
891.45 TL Ürün Fiyatı
849.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 100W 35 Kw 30100 Kcal/h Hermetik Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
8,325.45 TL Ürün Fiyatı
7,929.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-W 33 Kw Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
6,718.95 TL Ürün Fiyatı
6,399.00 TL Tek Çekim
Samsung RT38K5100S8/TR A+ 397 lt No-Frost Buzdolabı
2,520.00 TL Ürün Fiyatı
2,400.00 TL Tek Çekim
BOSCH WAT24460TR ÇAMAŞIR MAKİNASI
2,394.00 TL Ürün Fiyatı
2,280.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
Altus AL-5600 L A++ 5 kg 600 Devir Çamaşır Makinesi
1,279.95 TL Ürün Fiyatı
1,219.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
Altus AL 6100 L A+++ 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
1,342.95 TL Ürün Fiyatı
1,279.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
ALTUS AL 7100DS 1000 DEVİR / 7 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
1,689.45 TL Ürün Fiyatı
1,609.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
ALTUS AL 8100D 1000 DEVİR / 8 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
1,689.45 TL Ürün Fiyatı
1,609.00 TL Tek Çekim

kargo yeni