Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

hazır tema - huseyin

PROFİLO BM4284EG 4 PROGRAM BULAŞIK MAKİNESİ
Adet
1,649.00 TL
PROFİLO BM4284EG 4 PROGRAM BULAŞIK MAKİNESİ
PROFİLO BM4284EG 4 PROGRAM BULAŞIK MAKİNESİ
Ürün Fiyatı:
1,731.45 TL(Peşin Fiyatına 3 Taksit)
Tek Çekim / Havale Fiyatı:
1,649.00 TLKdv Dahil (%5 İndirimli)
1,649.00 TL
Adet
Sitemizde Satılan tüm ürünler resmi distribütör ve ithalatçılar tarafından 2 yıl garantili ve faturalı olduğunu, kesinlikle spot, ikinci el veya teşhir ürünü satmadığımızı beyan ederiz. Tüm ürünler; kullanılmamış, orijinal ve orijinal ambalajında üretici firma tarafından belirlenen paket ve kutu içeriğiyle gönderilmektedir.
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 iş günü İstanbul dışı maksimum 4 ilâ 5 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.
Sitemizden satın almış olduğunuz ürün-ürünleri 14 gün içinde Cayma Hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün-ürünleri faturası, garanti belgesi ve tüm aksesuarları ile birlikte bizdeuygun.com ’a göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürünün ve aksesuarlarının kullanılmamış, ambalajının hasar görmemiş olması gerekmektedir. (Detaylı bilgi için; musteri@bizdeuygun.com no'lu çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.)
Taksit Seçenekleri için tıklayınız.
Telefonla Sipariş için tıklayınız.
Bizdeuygun.com’ da 256Bit SSL Güvenlik Serfitikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan güvenle ve özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Profilo BM4284EG A+ Bulaşık Makinesi 4 Program


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 

Profilo BM4284EG A+ bulaşık makinesinin en pratik yıkama özellikleriyle donatılmış programlarının her biri, tatmin edici bir performans sergileyerek bulaşıkların kolayca yıkanmasını sağlar. Ayrıca, A+ enerji sınıflı makine, şoklamalı gizli ısıtıcı özelliğine de sahiptir. Bu sayede 12 kişiliğe kadar olan bulaşıklar, üzerinde leke ve yemek kalıntısı kalmadan en iyi şekilde temizlenir. Program sayısı az olmasına rağmen bulaşıklarınızın en iyi şekilde temizlenmesini istiyorsanız 4 özel programa sahip Profilo BM4284EG A+ bulaşık makinesi, tam size göre bir seçenek olur.

Hayatınızı Kolaylaştıran İşlevsellik

Profilo BM4284EG A+ bulaşık makinesinin özel bardak koruma sistemine sahiptir. Suyun sertlik derecesini ayarlayan bu sistem, bardak ve diğer cam eşyaların, yıkanma işleminden olumsuz etkilenmesini önler. Bu sayede bulaşık makinesinde yıkanan bütün cam mutfak eşyalarınız, parlaklığını uzun süre muhafaza eder.

Makinenin sahip olduğu HijyenEkstra programı, bulaşıklar için yüksek ısıda son derece steril bir yıkama gerçekleştirir. Normalden daha yağlı bulaşıklarınızı veya bebeğinize ait biberon, çatal, kaşık gibi eşyaları yıkamak için HijyenEkstra programından faydalanabilirsiniz. 

70 °C, eko 50 °C, hızlı 65 °C ve hızlı 45 °C olmak üzere toplam 4 yıkama programı, en iyi özelliklerle donatılmış programlardır. Böylece programlar arasında kaybolmaz; sizi en doğru şekilde yönlendiren programlardan birini seçerek tertemiz sonuçlar elde edebilirsiniz.

Akıllı deterjan dozaj sistemi, bulaşık makinesine yerleştirdiğiniz tablet deterjanın %100 çözülmesini sağlar. Tamamen çözülen deterjanla yıkanan bulaşıklar, makineden olabilecek en iyi şekilde temizlenmiş olarak çıkar.

Profilo BM4284EG A+ Bulaşık Makinesi Öne Çıkan Özellikleri

 • Auto3in1 deterjan otomatiği özelliği, özel sensörler sayesinde makineye yerleştirilen deterjan türünü algılar ve bütün yıkama süreci buna göre belirlenir. Auto3in1 özelliği, makinedeki bulaşıkların maksimum performansla yıkanmasını sağlar.
 • Yarı yük opsiyonu, bulaşık makinesinin az miktardaki bulaşıkları, hem elektrik hem de su tasarrufu yaparak en iyi şekilde yıkamasına yardımcı olur. Böylece gerektiğinde makinenizi sık aralıklarla da çalıştırabilirsiniz. 
 • 3 kademeli asansörlü üst sepet, dolu olduğunda bile kolaylıkla aşağı yukarı hareket ettirilebilir. Asansörlü sepet, makinenizin içerisine yükseklikleri ve genişlikleri farklı olan mutfak eşyalarınızı zorlanmadan yerleştirmenize imkan verir.
 • Temizleme performansı yüksek 4 farklı yıkama programı haricinde "ekspres 55 dakika" ve "ekspres 29 dakika" yıkama opsiyonları sayesinde bulaşıklarınızı kısa süreler içerisinde yıkayabilirsiniz.
 • Servo kilit, makinenizin kapağının belli bir seviyeden sonra kendiliğinden kapanmasını sağlar. Vario sepetler ise ayarlanabilir yükseklik kademeleriyle makineye bulaşık yerleştirme işini sizin için problem olmaktan çıkarır.
 • Inox renkli Profilo BM4284EG A+ bulaşık makinesi, Anti-Fingerprint yüzeye sahiptir. Makineniz rengiyle mutfağınıza hoş bir görüntü kazandırırken, Anti-Fingerprint özelliği sayesinde yüzeyde oluşabilecek parmak izi gibi leke oluşumlarını en aza indirir.

Profilo BM4284EG A+ Bulaşık Makinesi Teknik Özellikleri

 •  Enerji Sınıfı: A+
 •  Ürün Boyutları ( YxGxD ): 84.5cm x 60cm x 60cm
 •  Yıllık Enerji Tüketimi: 290 kWh
 •  Su Tüketimi:14 lt
 •  Ses Seviyesi: 54 dB 

Cihaz kutusunda bağlantı aparatları, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi de yer almaktadır.

Desteğe İhtiyacınız Varsa Profilo Anında Yanınızda

1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılmış olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, günümüzde  1200'ü aşan satış noktası ile Türkiye'nin en geniş dağıtım ağına sahip teknoloji markalarından bir tanesidir. Kullanımı kolay ve uzun ömürlü teknoloji tasarımlarıyla öne çıkan kuruluş, gücünü kullanıcılarının mutluluk ve memnuniyetinden alır. Her zaman çözüm odaklı hareket eden kuruluş, montajdan bilgilendirmey; arızalı ürünlerin evden alınıp eve teslim edilmesine kadar her türlü süreci başarıyla yürütür ve odağına tüketicisini alarak sektördeki varlığını en iyi şekilde sürdürür. 

 
A+ enerji verimliliği sınıfı, 3 kademeli asansörlü üst sepet ve yarım yük opsiyonu ile bulaşıkların kolaylıkla yıkanmasını sağlar.
HijyenEkstra opsiyonu ile bulaşıklar uzun süre, yüksek ısıda derinlemesine yıkanır.
Yarım yük yıkama fonksiyonu az miktarda bulaşığın makinayı tam doldurmadan yıkanabilmesini sağlar.
3 kademeli asansörlü üst sepet dolu halde bile aşağı, yukarıya hareket ettirilebilir.
Ekspres 55' opsiyonu bulaşığınızı 55 dakikada yıkama opsiyonu sunar.
Ekspres 29' opsiyonu yarı dolu makinede bulaşığı 29 dakikada yıkama opsiyonu sunar.

Kapasite: 12 kişilik
Enerji sınıfı: A+
Test referans programı: Eko 50°C. Yıllık ortalama 280 yıkamada 290 kWh enerji tüketimi
Eko 50°C programında: enerji tüketimi 1.02 kWh
Off modunda enerji tüketimi: 0.1 W / 0.1 W
​Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 3920 litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.
Eko 50 programında su tüketimi: 14 l
Kurutma performansı: A
Bu bilgiler ​Eko 50 programı için geçerlidir. Bu programda normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanır.
Eko 50 program süresi: 210 dakika
Otomatik kapanma öncesi süre: 0 dakika
Ses seviyesi:54 dB(A) re 1 pW
4 Program:
Yoğun 70 °C,
Eko 50 °C,
Hızlı 65 °C,
Hızlı 45 °C
2 Opsiyon: Yarım yük, HijyenEkstra
4 ayrı yıkama sıcaklık derecesi
Şoklamalı gizli ısıtıcı
Akıllı deterjan dozaj sistemi
BLDC Motor teknolojisi
Yük sensörü
Deterjan otomatiği (auto3in1)
Yenileme elektroniği

Kazan malzemesi:Paslanmaz Çelik / Polinox
Program açıklamalı panel
LED'li program takip göstergesi
Kehribar rengi LED gösterge
Başlama zamanını erteleme özelliği: 1-24 saat
Eksik tuz göstergesi
LED'li parlatıcı göstergesi
Anti-Fingerprint Parmak İzi Bırakmayan Yüzey
Entegre program seçim ve başlat düğmesi
Sepet Tipi: Vario sepetler
Gümüş renkli XXL sepetler
3 kademeli asansörlü üst sepet

Katlanır raf, alt sepette: 2
Alt sepette çatal-bıçak sepeti
Üst sepette yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları
Su baskınlarına karşı çoklu su koruma sistemi
Maksimum giriş suyu derecesi: 25 °C
Servo Kilit
Özel bardak koruma sistemi
Ürün ölçüleri (YxGxD): 84.5 x 60 x 60 cm
 
 
Derinlik (cm) 60
Enerji Sınıfı A+
Genişlik (cm) 60
Kapasite 12 Kişilik
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 4
Renk Inox
Ses Seviyesi (dB) 54
Su Tüketimi (lt/program) 14
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 290
Yükseklik (cm) 84.5
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 İş günü İstanbul dışı maksimum 4-5 işgünü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.
Ayrica ürün isminde veya ürün açıklamasında "Aynı Gün Kargo" yazan ürünler saat 16:00'ya kadar geçerlidir. 16:00'ya kadar verilen "Aynı Gün Kargo" ibareli ürünler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.
Satın aldığınız ürün / ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo tarafından garanti belgesi ve faturasıyla birlikte teslim edilecektir. Ürünü teslim alırken Kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. gibi durumla karşılaşırsanız teslim alacağınız kargo yetkilisinin önünde açıp kontrol ediniz. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise ödemeyi yaptıktan sonra açıp kontrol edebilirsiniz.) Eğer ürün yanlış veya taşıma sonucu herhangi bir zarar görmüş ise kargo yetkilisine tutanak tutturup ürünü teslim almayınız ve geri göndermeniz gerekmektedir. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise tutanağı tutturduktan sonra kargo yetkilisinden ödemenizi geri alabilirsiniz.) Eğer ürünü kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. darbeli ürünleri teslim alırsanız kargo görevini yerine getirmiş olur. Siparişi verilen tüm ürünlerin mutlaka kargo görevlisi yanında kontrol ederek kutuyu açmaları gerekmektedir. Aksi durumda kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü kesinlikle teslim almayınız. (TV veya Beyaz Eşya ürünlerinin kutusunu dışarıdan kontrol ediniz. Ürünü servis gelene kadar kesinlikle açmayınız. Detaylı bilgi için musteri@bizdeuygun.com no’lu çağrı merkezimizi arayınız.)
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içerisinde ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

*Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir.
Ürünü iade etmek için, orijinal kutusu aksesuarları varsa hediyesi ve iki nüsha faturasıyla birlikte bizdeuygun.com’ a göndermeniz gerekmektedir. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

14 gün içerisinde koşulsuz iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

İadesi Olmayacak Ürünler
1. Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik yapılan ürünler,
2. Hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
3. Tek kullanımlık bir ürün olması,
4. Hijyenik bir ürün olması,
5. Kopyalanabilir yazılım veya program olması,
6. DVD, CD vb. bir ürün olması,
7. Toner, kartuş, şerit vb. bir sarf malzeme olması,
8. Kozmetik ürünü olması,
9. Ürünün tekrardan satışa uygunluğunu yitirmesi,
10. 14 günlük cayma hakkı süresinin dolması
11. Ambalajı bozulmuş, ekran üzerinde ki koruyucu jelatinin sökülmüş olması, ürün üzerinde ki çiziklerden dolayı kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
Yukarıda ki maddelerde yer alan ürünler ile ilgili kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
BENZER ÜRÜNLER
Siemens WM10K211TR Çamaşır Makinesi
1,636.74 TL Ürün Fiyatı
1,558.80 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 100W 26 Kw 22400 Kcal/h Hermetik Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
5,983.95 TL Ürün Fiyatı
5,699.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw 20.640 Kcal/H Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
4,650.45 TL Ürün Fiyatı
4,429.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-T 25 kW Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
3,568.95 TL Ürün Fiyatı
3,399.00 TL Tek Çekim
hizli kargo
yeni
THERMEX ERS 50 V - 50 LT TERMOSİFON
828.45 TL Ürün Fiyatı
789.00 TL Tek Çekim
hizli kargo
yeni
THERMEX ERS 65V - 65 LT TERMOSİFON
765.45 TL Ürün Fiyatı
729.00 TL Tek Çekim
THERMEX ERS 80V - 80 LT TERMOSİFON
943.95 TL Ürün Fiyatı
899.00 TL Tek Çekim
THERMEX ERS 100V - 100 LT TERMOSİFON
891.45 TL Ürün Fiyatı
849.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 100W 35 Kw 30100 Kcal/h Hermetik Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
8,325.45 TL Ürün Fiyatı
7,929.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-W 33 Kw Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
6,718.95 TL Ürün Fiyatı
6,399.00 TL Tek Çekim
Samsung RT38K5100S8/TR A+ 397 lt No-Frost Buzdolabı
2,520.00 TL Ürün Fiyatı
2,400.00 TL Tek Çekim
BOSCH WAT24460TR ÇAMAŞIR MAKİNASI
2,394.00 TL Ürün Fiyatı
2,280.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
Altus AL-5600 L A++ 5 kg 600 Devir Çamaşır Makinesi
1,279.95 TL Ürün Fiyatı
1,219.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
Altus AL 6100 L A+++ 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
1,342.95 TL Ürün Fiyatı
1,279.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
ALTUS AL 7100DS 1000 DEVİR / 7 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
1,689.45 TL Ürün Fiyatı
1,609.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
ALTUS AL 8100D 1000 DEVİR / 8 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
1,689.45 TL Ürün Fiyatı
1,609.00 TL Tek Çekim

kargo yeni