Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

 • Kategorilere Göre
 • Markalara Göre
 • Fiyat aralığına göre filtreleme

  Teknolojide Dünya Markası; LG!

  Teknolojide Dünya Markası; LG!

   
  Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, telefon… Bunlar, kişisel ve hane ihtiyaçlarımızdan birkaçını oluşturmakta. Özellikle modern hayatta bunlara sahip değilsek ortaya büyük sorunlar çıkabilir. Sorunsuz bir yaşamınız olsun diye, LG sizin için üretiyor!

  1947 yılında Kore’de kurulan şirket, elektronik, kimyasal, mobil iletişim ve hizmetler olarak üç ana iş kolu üzerinde odaklandı.  1998 yılında dünyanın ilk 60 inç plazma TV'sini tasarladı. 2000’lerde ilk internet buzdolabını ve çamaşır makinesini piyasaya tanıttı. Dünyanın ilk uydu ve karasal DMB cep telefonunu geliştirdi. İlk çift formatlı, yüksek çözünürlüklü disk oynatıcısını ve sürücüsünü piyasaya sundu. Dünyanın ilk Bluetooth kulaklığıyla birleştirilmiş cep telefonunu tasarladı. Üst üste başarıları ile dünya piyasasında yerini iyice belli etti. Bu kadar başarı, sizce de tesadüf olamaz değil mi?
   

  Mutfağınızda LG Havası Essin

   
  Mutfağın bir numaralı elemanı; buzdolabı! Buzdolabının kalitelisinden nasıl anlarız? Enerji harcama miktarı, soğutması nasıl olmalı? Büyüklüğü önemli midir? Bu gibi sorularınız için cevaplar artık elinizde. LG ürettiği buzdolaplarına, ihtiyacınız olan her şeyi ekledi. Linear compressor teknolojisi ile geleneksel buzdolaplarında bulunan 4 sürtünme noktası yerine 1 sürtünme noktası bulundurarak sessiz ve verimli çalışma sunarken %45 enerji tasarrufu sağlıyor. Kullanmak istediğiniz şekle göre ayarlayabileceğiniz portatif rafları, yumurta ve çikolata gibi küçük yiyeceklerinize uygun ekstra saklama alanlarıyla size pratiklik kazandırıyor.
  Yedi programlı bulaşık makineleri, 14 kişilik bulaşık kapasitesi ve 10 yıllık motor garantisi ile güven veriyor. Sadece LG’de bulunan buharlı ön yıkama sistemi, elde ön yıkama devrine son veriyor.
   

  Telefon, İşini Bilenden; LG’den Alınır!

   
  Son yıllarda piyasaya çıkan akıllı telefonların milyonlarca modeli var. ‘Kendiniz için alabileceğiniz en uygun cep telefonu hangisi olabilir?’ diye sorulduğunda akla gelen ilk cevaplardan birisi olan LG, dünyanın ilk kavisli bataryasına sahip telefonunu üretti. 13MP kamerası ile en güzel görüntüleri siz yakalayacaksınız.

  Ergonomik tasarımı sayesinde oyun oynamak ya da video seyretmek için en uygun görüntüyü yakalayacaksınız. Bu ürünlere ve çok daha fazlasına bizdeuygun.com’dan ulaşabilirsiniz.

  LG G3 D855 Orijinal Kulaklık EAB62910502 Beyaz
  48.28 TL Ürün Fiyatı
  45.98 TL Tek Çekim
  LG G3 D855 Orijinal Kulaklık EAB62950102 Siyah
  48.28 TL Ürün Fiyatı
  45.98 TL Tek Çekim
  LG Type-C Orjinal Ev Şarjı 1.8 A MCS-H05ED Beyaz
  72.98 TL Ürün Fiyatı
  69.50 TL Tek Çekim


  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.