Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

hazır tema - huseyin

Hotpoint-Ariston LFK 6B+010 X TK A+ 6 Program Bulaşık Makinesi
Adet
1,799.00 TL
Hotpoint-Ariston LFK 6B+010 X TK A+ 6 Program Bulaşık Makinesi
Hotpoint-Ariston LFK 6B+010 X TK A+ 6 Program Bulaşık Makinesi
Ürün Fiyatı:
1,888.95 TL(Peşin Fiyatına 3 Taksit)
Tek Çekim / Havale Fiyatı:
1,799.00 TLKdv Dahil (%5 İndirimli)
1,799.00 TL
Adet
Sitemizde Satılan tüm ürünler resmi distribütör ve ithalatçılar tarafından 2 yıl garantili ve faturalı olduğunu, kesinlikle spot, ikinci el veya teşhir ürünü satmadığımızı beyan ederiz. Tüm ürünler; kullanılmamış, orijinal ve orijinal ambalajında üretici firma tarafından belirlenen paket ve kutu içeriğiyle gönderilmektedir.
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 iş günü İstanbul dışı maksimum 4 ilâ 5 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.
Sitemizden satın almış olduğunuz ürün-ürünleri 14 gün içinde Cayma Hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün-ürünleri faturası, garanti belgesi ve tüm aksesuarları ile birlikte bizdeuygun.com ’a göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürünün ve aksesuarlarının kullanılmamış, ambalajının hasar görmemiş olması gerekmektedir. (Detaylı bilgi için; musteri@bizdeuygun.com no'lu çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.)
Taksit Seçenekleri için tıklayınız.
Telefonla Sipariş için tıklayınız.
Bizdeuygun.com’ da 256Bit SSL Güvenlik Serfitikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan güvenle ve özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Hotpoint-Ariston LFK 6B+010 X TK A+ 6 Program Bulaşık Makinesi

Hotpoint-Ariston LFK 6B+010 X TK 6 programlı bulaşık makinesi; eko, yoğun, hızlı, expres 30', duşlama, ve yarım yükleme olmak üzere toplam 6 farklı yıkama programıyla bulaşıklarınızı tertemiz yaparken, hayatınıza da konfor kazandırır. A+ enerji sınıflı bulaşık makinesinin 6 farklı yıkama programından herhangi birini tercih ederek bulaşıklarınızı pratik bir şekilde yıkayabilir; daha temiz yıkamalar için ise duşlama özelliğinden faydalanabilirsiniz. Hotpoint-Ariston LFK 6B+010 X TK bulaşık makinesi, bulaşıklarınızı narin bir şekilde yıkarken inox rengiyle mutfağınıza zarif bir görünüm kazandırır. 

Yüksek Performanslı Akıllı Teknoloji

Makinenin sahip olduğu yeni raf sistemi "dual space", makinenin üst sepetini hiç zorlanmadan basit bir hareketle yukarı kaldırmanıza imkan verir. Üst sepetin yukarı kaldırılmasıyla birlikte alt sepette tencere, tava gibi hacmi büyük bulaşıklar için yer açıldığından dolayı bulaşıklarınızı makineye pratik bir şekilde yerleştirebilirsiniz. 

Yoğun yıkama programı, sıcaklık seviyesi yüksek su ile yağlı bulaşıklar için derinlemesine temizlik sağlar. Yoğun programı, yıkamaları sıcaklık seviyesi yüksek su ile gerçekleştirdiği için işlemeli porselen gibi mutfak eşyalarınızın yıkanması için uygun değildir. Program kullanılmadan önce mutfak eşyalarının üzerindeki işlemelere zarar vermeyeceğinden emin olunmalıdır.

Duşlama programı, kirli bulaşıklarını sudan geçirilmesini sağlar. Böylece makineye yerleştirdiğiniz bulaşıklarınızı makine içerisinde hijyenik bir ortamda, koku oluşturma ihtimali olmadan bekletebilirsiniz. Duşlama programı, deterjansız olarak kullanılır. Ana yıkama öncesi duşlama programında yıkanan bulaşıklar, daha kolay ve daha iyi temizlenir. 

Hızlı programı, yağlı olmayan bulaşıkların su ve enerji tasarrufu sağlanarak yıkanmasına imkan verir. Bu program, yağ oranı yüksek bulaşıkların yıkanması için uygun değildir. Yalnızca yağ oranı fazla olmayan günlük bulaşıkların temizliğinde yüksek performans gösterir. Gecikmeli çalıştırma fonksiyonu ise bulaşıklarınızı yıkamak için seçtiğiniz programın yıkama işlemini 3, 6 veya 9 saate kadar geç başlatabilmesini sağlar. Bu sayede makineniz, sizin planladığınız zamanda yıkama işlemini tamamlamış olur.

Çok işlevli tabletler opsiyonu, yıkama işlemleriniz için "hepsi bir arada", "2in1", "3in1" gibi tablet deterjan kullandığınızda, makinenizin bulaşıkları daha yüksek performans göstererek temizlemesini sağlar. Tablet deterjan kullanılarak gerçekleştirilecek yıkama işlemleriniz için çok işlevli tabletler tuşuna bastığınızda opsiyon etkinleşir. Opsiyonun etkin hâlde olup olmadığını makinenin ekranından kontrol edebilirsiniz. 

Kullanım Önerileri

Çamaşır makinesinin bulaşıkları üstün performans göstererek yıkayabilmesi için, tablet deterjan kullanmaya özen gösterilmelidir. Fazla deterjan kullanımı, yıkama sonrasında makine içerisinde köpük kalıntılarının kalmasına neden olacağı için deterjan kullanımında doz aşımı yapılmamalıdır. Fosfat ve klor içermeyen deterjan kullanımına özen gösterilmesi, doğayı korumak açısından önemlidir. Performansın olumsuz etkilenmemesi için makine filtreleri düzenli olarak temizlenmeli ve makine, filtreler gevşek durumdayken çalıştırılmamalıdır.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

 •  Program Sayısı: 6
 •  Yıkama Kapasitesi: 14 kişilik
 •  Enerji Sınıfı: A+
 •  Yıllık Enerji Tüketimi: 295 kWh
 •  Ses Seviyesi: 52 dB

Kullanım kılavuzu cihazın kutusu içerisinde yer almaktadır. Güvenli bir kullanım için, makine içerisinde yer alan kullanım kılavuzundaki güvenlik talimatları göz ardı edilmemelidir.

Konfor ve Zarif Dokunuşlar

Teknoloji alanında doğaya saygılı ürünler sunan, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen Hotpoint, ayrıntılara oldukça fazla önem vermektedir. Zaman içerisinde değişen tüketici ihtiyaç ve beklentilerinin analizini en iyi şekilde yapan kuruluş, beyaz eşya ve küçük ev aletlerini bu doğrultuda hayata geçirmekte; en yeni teknolojilerle donatılmış enerji tasarruflu ürünleriyle beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Günlük hayatı kolaylaştıran çevre dostu her üründe zarif bir tasarım çizgisi vardır. Tüketicisini hayalindeki teknoloji ve konforla buluşturan Indesit markası Hotpoint, her daim beklentinin de ötesinde ürünler sunmaya devam ederek sektördeki varlığını sürdürmektedir.

 
 
Derinlik (cm) 60
Dijital Ekran Yok
Enerji Sınıfı A+
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 60
Kapasite 14 Kişilik
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 6
Renk Inox
Ses Seviyesi (dB) 52
Su Tüketimi (lt/program) 14
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 295
Yükseklik (cm) 85
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 İş günü İstanbul dışı maksimum 4-5 işgünü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.
Ayrica ürün isminde veya ürün açıklamasında "Aynı Gün Kargo" yazan ürünler saat 16:00'ya kadar geçerlidir. 16:00'ya kadar verilen "Aynı Gün Kargo" ibareli ürünler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.
Satın aldığınız ürün / ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo tarafından garanti belgesi ve faturasıyla birlikte teslim edilecektir. Ürünü teslim alırken Kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. gibi durumla karşılaşırsanız teslim alacağınız kargo yetkilisinin önünde açıp kontrol ediniz. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise ödemeyi yaptıktan sonra açıp kontrol edebilirsiniz.) Eğer ürün yanlış veya taşıma sonucu herhangi bir zarar görmüş ise kargo yetkilisine tutanak tutturup ürünü teslim almayınız ve geri göndermeniz gerekmektedir. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise tutanağı tutturduktan sonra kargo yetkilisinden ödemenizi geri alabilirsiniz.) Eğer ürünü kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. darbeli ürünleri teslim alırsanız kargo görevini yerine getirmiş olur. Siparişi verilen tüm ürünlerin mutlaka kargo görevlisi yanında kontrol ederek kutuyu açmaları gerekmektedir. Aksi durumda kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü kesinlikle teslim almayınız. (TV veya Beyaz Eşya ürünlerinin kutusunu dışarıdan kontrol ediniz. Ürünü servis gelene kadar kesinlikle açmayınız. Detaylı bilgi için musteri@bizdeuygun.com no’lu çağrı merkezimizi arayınız.)
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içerisinde ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

*Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir.
Ürünü iade etmek için, orijinal kutusu aksesuarları varsa hediyesi ve iki nüsha faturasıyla birlikte bizdeuygun.com’ a göndermeniz gerekmektedir. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

14 gün içerisinde koşulsuz iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

İadesi Olmayacak Ürünler
1. Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik yapılan ürünler,
2. Hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
3. Tek kullanımlık bir ürün olması,
4. Hijyenik bir ürün olması,
5. Kopyalanabilir yazılım veya program olması,
6. DVD, CD vb. bir ürün olması,
7. Toner, kartuş, şerit vb. bir sarf malzeme olması,
8. Kozmetik ürünü olması,
9. Ürünün tekrardan satışa uygunluğunu yitirmesi,
10. 14 günlük cayma hakkı süresinin dolması
11. Ambalajı bozulmuş, ekran üzerinde ki koruyucu jelatinin sökülmüş olması, ürün üzerinde ki çiziklerden dolayı kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
Yukarıda ki maddelerde yer alan ürünler ile ilgili kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
BENZER ÜRÜNLER
Siemens WM10K211TR Çamaşır Makinesi
1,636.74 TL Ürün Fiyatı
1,558.80 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 100W 26 Kw 22400 Kcal/h Hermetik Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
5,983.95 TL Ürün Fiyatı
5,699.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw 20.640 Kcal/H Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
4,650.45 TL Ürün Fiyatı
4,429.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-T 25 kW Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
3,568.95 TL Ürün Fiyatı
3,399.00 TL Tek Çekim
hizli kargo
yeni
THERMEX ERS 50 V - 50 LT TERMOSİFON
828.45 TL Ürün Fiyatı
789.00 TL Tek Çekim
hizli kargo
yeni
THERMEX ERS 65V - 65 LT TERMOSİFON
765.45 TL Ürün Fiyatı
729.00 TL Tek Çekim
THERMEX ERS 80V - 80 LT TERMOSİFON
943.95 TL Ürün Fiyatı
899.00 TL Tek Çekim
THERMEX ERS 100V - 100 LT TERMOSİFON
891.45 TL Ürün Fiyatı
849.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 100W 35 Kw 30100 Kcal/h Hermetik Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
8,325.45 TL Ürün Fiyatı
7,929.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-W 33 Kw Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
6,718.95 TL Ürün Fiyatı
6,399.00 TL Tek Çekim
Samsung RT38K5100S8/TR A+ 397 lt No-Frost Buzdolabı
2,520.00 TL Ürün Fiyatı
2,400.00 TL Tek Çekim
BOSCH WAT24460TR ÇAMAŞIR MAKİNASI
2,394.00 TL Ürün Fiyatı
2,280.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
Altus AL-5600 L A++ 5 kg 600 Devir Çamaşır Makinesi
1,279.95 TL Ürün Fiyatı
1,219.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
Altus AL 6100 L A+++ 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
1,342.95 TL Ürün Fiyatı
1,279.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
ALTUS AL 7100DS 1000 DEVİR / 7 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
1,689.45 TL Ürün Fiyatı
1,609.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
ALTUS AL 8100D 1000 DEVİR / 8 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
1,689.45 TL Ürün Fiyatı
1,609.00 TL Tek Çekim

kargo yeni