Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

Fiyat aralığına göre filtreleme

Yılların Tecrübesi; Bosch!

Yılların Tecrübesi; Bosch!

En şık, en güvenilir, en kaliteli eşyalar bizim evimizde olsun isteriz. Bunun için en güvenilir markalar tercihimiz olur. Birçok seçenek arasından en uygun olanı nasıl seçeriz?
Otomotiv ekipmanları, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri konusunda ön planda olan Bosch firmasının, 1886 yılında Stuttgart'ta temelleri atıldı. İlk beyaz eşya üretimi, 1913 yılında, ilk elektrikli buzdolabını tasarımıyla başlamış oldu. 1957 yılında ilk mutfak robotunu, bundan bir yıl sonra ilk çamaşır makinesini, ileriki yıllarda ise elektrikli süpürge, ankastre ürünler, bulaşık makinesi gibi ürünlerini piyasaya sundu. Yüksek miktarda satış yaptı, böylece bu alanda kendini fazlasıyla göstermiş oldu.

Bosch, teknolojiyi evinize getiriyor

Eskiden oldukça zor olduğunu bildiğimiz çamaşır yıkama işi, günümüzde bir makineyle daha kolay ve garantili hale gelmiş durumda. Yine de makinelerimizin en iyi özelliklere sahip olması, ayrıca enerji tasarrufu yapması çok önemli. Bosch ihtiyaçlarınıza en uygun çamaşır makinelerini tasarladı. Yüksek hacim, A sınıfı enerji performansı, dokunmatik tuşlar ve daha birçok özellik ile teknoloji adına her şey bir çamaşır makinesinde mevcut.

Mutfağınızdaki teknolojiyi de unutmayan Bosch, buzdolabı, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, davlumbaz, ocak, kahve makinesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm oluyor. Sık sık değiştirmediğimiz buzdolabı, bulaşık makinesi gibi ürünlerin en önemli özelliği kullanışlı olmasıdır. Örneğin; geniş kapasiteye sahip bir buzdolabınız varsa, kışlık yiyecekleri saklama konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Yani, bir eve alınan beyaz eşyalar, uzun ömürlü, kullanışlı, şık ve güvenilir olmalıdır.

Konfor Ve Güvenlik Bosch’un İşi

Günümüzde sıklıkla reklamı yapılan Aqua Stop teknolojisi 1985 yılında yaratıldı. Aqua Stop teknolojisi, cihazınız çalışırken bırakıp gitmenizi sağlıyor. Su emniyet sistemi beyaz eşyalarınızı her türlü su arızasından koruyor. Su taşması sorunu, Aqua Stop teknolojisiyle önleniyor. Eğer böyle bir durumda cihazınız arızalanır ya da eşyalarınız zarar görürse, Bosch bütün zararınızı ödüyor. Yani kendine bu kadar güvenirken, size de %100 güven veriyor.

Tüm bu ürünlere bizdeuygun.com adresinden, uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Beyaz eşyanız güveninizdir.

Kayıt Bulunamadı

Bizdeuygun.com Bizdeuygun Sanal Mağazacılık A.Ş.
Tel: 0850 250 0 917 Faks:
Bahçeşehir 2. Kısım Mah Şelale Cad. Barış Sok Spradon Kuleler A2/54 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL Başakşehir İstanbul

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.