Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

Fiyat aralığına göre filtreleme

HTC Cep Telefonları; Teknolojinin Yeni Adı
Telefonun icadı oldukça eskilere dayanmaktadır. Aslında, annesi ve babası gibi işitme problemi olanlara bir çözüm arayan Alexander Graham Bell, günümüzde her gün yeni bir özellik eklenen, kitleler arası iletişim cihazı olarak kullanılan telefonu icat etmiş, teknolojinin gelişmesine büyük bir katkıda bulunmuştur. Graham Bell'in icadını geliştirip, telefonu taşınabilir hale getiren, yani cep telefonunu tasarlayan Amerikalı Martin Cooper, 1973'te mühendis olarak çalıştığı şirkette ilk cep telefonunu geliştirdi. İlk cep telefonları bir kilodan ağırdı, bataryası 20 dakikadan fazla dayanmıyordu. İlerleyen zamanla birlikte, çeşitli özeliklere sahip çeşitli modeller, teknoloji harikaları olarak karşımıza çıktılar.
 
HTC Cep Telefonları, Yılların Tecrübesini Sunuyor
Gün geçtikçe gelişen teknoloji sayesinde, cep telefonu her gün yeni bir özellik kazandı ve günümüzde birçok markada cep telefonu üretildi. Sayısız modele sahip cep telefonları, herkesin kullandığı bir kişisel eşya haline geldi.
Günümüzde üretilen cep telefonları oldukça fazla olduğundan, satın almak için fazlasıyla araştırma yapmak gerekiyor. En iyi özelliklere sahip olan hangisi? En kullanışlısı hangi markada? Hangisi kaliteli? Aklımızda bunun gibi birçok soru oluşmakta. Piyasada bulundurduğu ürünleriylele bir hayli tanınan HTC, 1997 yılında kurulup mobil cihazlar üretiminde yarattığı farkıyla bu sorularınıza cevap bulmanızı sağlıyor. 2000li yıllarda üretimde tasarım harikası yaratan HTC cep telefonları, kalitesiyle de farkını ortaya koyuyor. 
 
Tasarım Harikası; HTC Cep Telefonları 
HTC son zamanlarda en çok tercih edilen cep telefonu modelleri bünyesinde bulunduruyor. Akıllı telefon üretimlerinin oldukça arttığı dönemde HTC cep telefonları, kısa zamanda tükenen batarya problemine çözüm oluyor ve %40 daha uzun süre dayanan pil gücü ile tercih sebebi oluyor. 16GB dahili bellek ve 128GB’a kadar genişletilebilir SD kart yuvası ile cep telefonunuzda her şeyinizi saklayabiliyorsunuz. 5MP ön kamerası ile fotoğraf karelerinizde en kaliteli görüntüleri yakalayabilirsiniz.
Şimdiye kadar üretilen en iyi ve en rahat kavranabilen HTC cep telefonlarında, kavisli arka kapak ve tek elle kullanım için inceltilmiş kenarlar konfor sağlıyor. Bizdeuygun.com’dan, HTC cep telefonlarına siz de sahip olabilirsiniz.