Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

Fiyat aralığına göre filtreleme

Şimdi Moda, Dizüstü Bilgisayarlar

20. yüzyılın son çeyreğinde inanılmaz teknolojik atılımlara şahit olduk. Daha önce yaşamımızda olmayan, olmasını hayal bile edemeyeceğimiz birçok ürün bu dönemdeki gelişmeler sayesinde hayatımıza girdi ve bizler, dün bunlar olmadan nasıl yaşadığımızı düşünür olduk.

 
Elektronik teknolojisinin bir alt dalı olarak da kabul edilebilecek bilgisayarların yaşamımıza girmesi ile beraber daktilo, hesap makinesi gibi birçok ekipman neredeyse tarih olmaya başladı. Bilgisayarlar başlangıçta bir odayı kaplar büyüklükte iken zaman içinde hızla küçüldüler. Bugün ise artık istediğimiz yere istediğimiz şekilde taşınma olanağına sahipler. Artık nerede olursak olalım dizüstü bilgisayar ile işlerimizi halledebiliyoruz.
 

Dizüstü Bilgisayar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Dizüstü bilgisayarlar artık masaüstü bilgisayarların yerini almış durumda. Portatiflikleri ve hafiflikleri en büyük farkları.
Ama tabi ki dizüstü bilgisayar seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı kriterler var. Öncelikle kullanım amacınızın ne olduğuna karar vermeniz gerekiyor. Oyun, eğlence amaçlı mı, iş amaçlı mı? Yoksa her ikisi için de uygun bir model mi arıyorsunuz? Bu sorulara vereceğiniz yanıtlara, işlemci türü, hard disk kapasitesi, işletim sistemi, pil ömrü gibi birçok faktörü ve bu doğrultuda ihtiyacınıza en uygun modeli belirlemek için ihtiyacınız var. Sadece internette sörf yapmak için kullanacaksanız, büyük paralar harcamanıza gerek yok ancak iş amaçlı olarak kullanacaksanız çift çekirdekli, RAM’ı yüksek, ekran çözünürlüğü üst boyutlarda olan, pil ömrü uzun bir model sizin için doğru tercih olacaktır. Ayrıca hangi amaçla alınırsa alınsın hafiflik ve kullanım rahatlığı gibi faktörler de dikkat edilmesi gereken diğer noktalardır.
 

Her Eve Her Bütçeye Uygun Bir Dizüstü Bilgisayar Bulmak Artık Mümkün

 
Bugünlerde sizin de bir netbook ya da notebook gereksiniminiz varsa, Acer, Asus, Sony Vaio, Lenovo, HP, Dell, Grundig, MSI, Samsung, Apple, Toschiba, Gigabyte gibi öncü markaların son çıkan dizüstü bilgisayar modellerini indirimli fiyat ve taksit imkanlarıyla bizdeuygun.com adresinden alabilirsiniz. Çeşitli modelleri inceleyip bütçenize ve şartlarınıza uygun bir tanesini mutlaka bulacaksınız. Sonrasında size kalan, ayağınıza kadar gelen bilgisayarınızın tadını çıkarmak olacak.