Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

Fiyat aralığına göre filtreleme

Fiyat aralığına göre filtreleme

Nokia Cep Telefonları
Son dönemlerde cep telefonu sektörü, Android ve iOS işletim sistemleri nedeniyle marka bilinirliği adına farklılaşmaya başlasa da halen Windows Phone işletim sistemi tercih edilebilirliğini yitirmemiştir. Her ne kadar kullanım oranı biraz daha düşükse de işlevselliği anlamında oldukça tercih edilen bu model, bilgisayarlar için yazılan Windows 8 işletim sisteminin mobil versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamdan bakıldığında ise karşımıza tek marka çıkmaktadır. Java sonrası dokunmatik teknolojisini Windows ile birleştiren bu marka cazip fiyatı ile de beğenilmektedir.
 
Nokia cep telefonları, Finlandiya’nın en önde gelen firmasının ürettiği ve dokunmatik teknolojisi öncesi telefon piyasasına hükmederken şimdi Windows tutkunlarının en çok tercih ettiği telefon modellerindendir. Lumia modeli ile akıllı telefon piyasasına giren bu marka, kendine has uygulamaları ile diğer devlere kafa tutmaktadır. Kullanılan teknoloji bakımından diğer ünlü markalardan geride kalmayan bu cihaz, dayanıklılığı ve internet hızı için oldukça fazla tercih edilmektedir. Nokia cep telefonları son dönemlerde piyasaya çıkardığı yüksek kamera özellikleri ve işlemci sistemleri ile üst düzey performans sunmaktadır.
 
Nokia Cep Telefonları ve Windows Phone
Windows Phone mobil cihazlar için yazılmış olan bir işletim sistemidir. Birçok marka tarafından kullanılsa da en belirgin marka olarak karşımıza Nokia cep telefonları çıkmaktadır.
Fiyatları ile daha uygun olan bu marka, uygulama çeşitliliği ile zenginleşmesi durumunda devlerin arasındaki yerini yine alacaktır. Diğer işletim sistemleri ile piyasaya çıkan modellerden geri kalmayan teknolojiye sahip olan bu telefonlar kolay bulunabilirliği ile de tercih edilebilmektedir.
 
Dokunmatik Teknolojisinin Mimarı; Nokia Cep Telefonları
Aslına bakılacak olursa özellikle ‘all in one’ bilgisayarlarla dokunmatik anlayışını dünyaya tanıtan Microsoft, Windows Phone ile bu teknolojiyi mobil platformlarına taşıdı. Bu kapsamda Nokia cep telefonları bünyesinde görücüye çıkan bu uygun fiyatlı telefon, özellikle son dönemlerde artan hızda satış grafiği gösteriyor. Tüketicilerin gördüğü ilgiyi hak eden bu  ürünü, bizdeuygun.com adresine uğrayıp inceleyebilirsiniz.
Nokia 5
1,071.20 TL Tek Çekim