Sepetim (0)
0
   
 
 
 
 
     

hazır tema - huseyin

ALTUS AL 7100DS 1000 DEVİR / 7 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
Adet
1,609.00 TL
ALTUS AL 7100DS 1000 DEVİR / 7 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
ALTUS AL 7100DS 1000 DEVİR / 7 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
Ürün Fiyatı:
1,689.45 TL(Peşin Fiyatına 3 Taksit)
Tek Çekim / Havale Fiyatı:
1,609.00 TLKdv Dahil (%5 İndirimli)
1,609.00 TL
Adet
Sitemizde Satılan tüm ürünler resmi distribütör ve ithalatçılar tarafından 2 yıl garantili ve faturalı olduğunu, kesinlikle spot, ikinci el veya teşhir ürünü satmadığımızı beyan ederiz. Tüm ürünler; kullanılmamış, orijinal ve orijinal ambalajında üretici firma tarafından belirlenen paket ve kutu içeriğiyle gönderilmektedir.
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 iş günü İstanbul dışı maksimum 4 ilâ 5 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.
Sitemizden satın almış olduğunuz ürün-ürünleri 14 gün içinde Cayma Hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün-ürünleri faturası, garanti belgesi ve tüm aksesuarları ile birlikte bizdeuygun.com ’a göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürünün ve aksesuarlarının kullanılmamış, ambalajının hasar görmemiş olması gerekmektedir. (Detaylı bilgi için; musteri@bizdeuygun.com no'lu çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.)
Taksit Seçenekleri için tıklayınız.
Telefonla Sipariş için tıklayınız.
Bizdeuygun.com’ da 256Bit SSL Güvenlik Serfitikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan güvenle ve özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Altus AL-7100 DS A+++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 

Altus AL-7100 DS A+++ 7 kg 1000 devir çamaşır makinesi, bir kerede yıkadığı çamaşır kapasitesiyle kalabalık olmayan ailelerin kullanımına yönelik teknik tasarım özellikleri taşıyor. Çalıştırılan program akışına ait tüm adımların takip edilebildiği Altus çamaşır makinesi; dijital kontrol paneli yardımıyla gerektiğinde devir değişikliği, bekletme, erteleme gibi seçeneklerin devreye alınmasına izin veriyor.

Ekstra Hızlı Yıkama Fonksiyonu ile Yüksek Performans

 • Ekstra hızlı fonksiyonunda çalıştırılan programlar, yüksek yıkama performansı gösterirken; yıkama süreleri %50‘ye kadar kısalıyor.
 • İlave su fonksiyonu, kolay kırışan narin çamaşırlar için ya da çamaşırları daha bol suyla yıkamak ve durulamak için kullanılabiliyor.
 • Çocuk kilidi etkinken program seçim düğmesiyle başka bir program seçimi yapılsa bile daha önce devreye alınmış olan program çalışmaya devam ediyor.
 • Geç başlatma süresi, bir saatlik adımlarla artırılabilirken, program başlangıcı ise 19 saat ertelenebiliyor.
 • Program seçimi sırasında bir dakika içinde herhangi bir program başlatılmazsa makine bekleme durumuna geçerek, gösterge ışıklarının parlaklığını azaltıyor.
 • Program takip göstergesi aracılığıyla çalışan programın ilerleme durumu, gösterge ışıklarının yardımıyla izlenebiliyor.

Teknik Özellikler ve Yükleme Kapağı Kilidi

 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 173 kWh
 • Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 9.899 lt
 • Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 63 dB / 78 dB
 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Devir Hızı:1000 Devir

Altus çamaşır makinesinin yükleme kapağında bulunan kapak kilidi, makinenin güvenli kullanımını destekliyor. Kilit, makine içindeki suyun durumuna göre yükleme kapağının açılmasına izin veriyor ya da engel oluyor. Program başlangıcı yapıldıktan sonra gerektiğinde yapılan seçimler değiştirilebiliyor. Bu aşamada makine bekleme moduna alınabildiği gibi, yardımcı fonksiyon, sıcaklık derecesi, devir değişikliği ya da çamaşır ekleme / çıkarma da yapılabiliyor.

Program Seçim Düğmesi ve Esnek Kullanım

Seçimi yapılan ve çalıştırılan programı iptal etmek için program seçim düğmesini çevirdikten sonra başka bir programı seçmek yeterli oluyor. Bir önceki program iptal edildiğinde “Bitti / İptal” ışığı, sürekli yanıp sönerek programın iptal edildiğini bildiriyor. Program adımına ve makine içinde su olup olmadığına bakılmaksızın pompa fonksiyonu devreye girerek, 1-2 dakika süresince çalışıyor. Böylece, makine yeni seçilen programı, ilk adımından itibaren çalıştırmaya hazır hâle geliyor.

Kullanımı Kolay Sade Tasarımlar

Ürünlerini Arçelik garantisi altında müşterilerine ulaştıran Altus, 1998 yılından beri Arçelik A.Ş. markaları arasında yer alıyor. Beyaz eşya sektöründe hizmet veren Altus, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak ve onlara zaman kazandırmak hedefi ile ürün tasarımları yapıyor. İşlevsel, kaliteli, doğaya dost ve kullanımı kolay tasarımlarıyla öne çıkan marka, Ar-Ge aşamasında müşterilerinden aldığı geri bildirimleri göz önünde bulundurarak çalışmalarına yön veriyor.

Tasarruflu ve Verimli Enerji Performansı

Makine açıkken herhangi bir program seçilmezse, 2 dakika içinde sistem otomatik olarak tasarruf moduna geçiyor. Herhangi bir tuşa basıldığında ise sistem, program seçimi ve yıkama için tekrar hazır hâle geliyor. Kumaş cinsine bağlı olarak devreye alınan ana programlar; pamuklu, sentetik, yünlü ve elde yıkama seçeneklerinden oluşuyor. Özel durumlar için tasarlanan pamuklu, hijyen, narin ve mini gibi ek program seçeneklerine program seçim düğmesiyle ulaşılabiliyor. Makinenin bakımına önem verilmesi ve düzenli aralıklarla temizlenmesi hâlinde, ürünün kullanım ömrü uzuyor ve sorun yaşama sıklığı azalıyor. Bunun için izlenmesi gereken adımlar, makinenin kullanım kılavuzunda ayrıntısı ile anlatılıyor. Cihaz, tasarruflu ve verimli enerji kullanım özelliklerini ön planda tutarken yüksek kaliteden ve teknolojiden de ödün vermek istemeyen kullanıcılar için tatmin edici bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. 

 
 
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 55
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 173
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 60
Kontrol Paneli Dijital
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1000
Renk Gri
Sıkmada Ses Seviyesi (dB) 78
Yıkama Kapasitesi 7 kg
Yıkama Ses Seviyesi (dB) 63
Yıllık Su Tüketimi (lt) 9899
Yükseklik (cm) 84
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Teslimat süresi, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren İstanbul içi 3 İş günü İstanbul dışı maksimum 4-5 işgünü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.
Ayrica ürün isminde veya ürün açıklamasında "Aynı Gün Kargo" yazan ürünler saat 16:00'ya kadar geçerlidir. 16:00'ya kadar verilen "Aynı Gün Kargo" ibareli ürünler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.
Satın aldığınız ürün / ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo tarafından garanti belgesi ve faturasıyla birlikte teslim edilecektir. Ürünü teslim alırken Kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. gibi durumla karşılaşırsanız teslim alacağınız kargo yetkilisinin önünde açıp kontrol ediniz. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise ödemeyi yaptıktan sonra açıp kontrol edebilirsiniz.) Eğer ürün yanlış veya taşıma sonucu herhangi bir zarar görmüş ise kargo yetkilisine tutanak tutturup ürünü teslim almayınız ve geri göndermeniz gerekmektedir. (Siparişiniz Kapıda Ödemeli ise tutanağı tutturduktan sonra kargo yetkilisinden ödemenizi geri alabilirsiniz.) Eğer ürünü kırık, ambalajı zarar görmüş, darbe vb.. darbeli ürünleri teslim alırsanız kargo görevini yerine getirmiş olur. Siparişi verilen tüm ürünlerin mutlaka kargo görevlisi yanında kontrol ederek kutuyu açmaları gerekmektedir. Aksi durumda kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü kesinlikle teslim almayınız. (TV veya Beyaz Eşya ürünlerinin kutusunu dışarıdan kontrol ediniz. Ürünü servis gelene kadar kesinlikle açmayınız. Detaylı bilgi için musteri@bizdeuygun.com no’lu çağrı merkezimizi arayınız.)
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içerisinde ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

*Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir.
Ürünü iade etmek için, orijinal kutusu aksesuarları varsa hediyesi ve iki nüsha faturasıyla birlikte bizdeuygun.com’ a göndermeniz gerekmektedir. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

14 gün içerisinde koşulsuz iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

İadesi Olmayacak Ürünler
1. Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya değişiklik yapılan ürünler,
2. Hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
3. Tek kullanımlık bir ürün olması,
4. Hijyenik bir ürün olması,
5. Kopyalanabilir yazılım veya program olması,
6. DVD, CD vb. bir ürün olması,
7. Toner, kartuş, şerit vb. bir sarf malzeme olması,
8. Kozmetik ürünü olması,
9. Ürünün tekrardan satışa uygunluğunu yitirmesi,
10. 14 günlük cayma hakkı süresinin dolması
11. Ambalajı bozulmuş, ekran üzerinde ki koruyucu jelatinin sökülmüş olması, ürün üzerinde ki çiziklerden dolayı kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
Yukarıda ki maddelerde yer alan ürünler ile ilgili kesinlikle iade kabul edilmemektedir.
BENZER ÜRÜNLER
Siemens WM10K211TR Çamaşır Makinesi
1,636.74 TL Ürün Fiyatı
1,558.80 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 100W 26 Kw 22400 Kcal/h Hermetik Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
5,983.95 TL Ürün Fiyatı
5,699.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw 20.640 Kcal/H Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
4,650.45 TL Ürün Fiyatı
4,429.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-T 25 kW Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
3,568.95 TL Ürün Fiyatı
3,399.00 TL Tek Çekim
hizli kargo
yeni
THERMEX ERS 50 V - 50 LT TERMOSİFON
828.45 TL Ürün Fiyatı
789.00 TL Tek Çekim
hizli kargo
yeni
THERMEX ERS 65V - 65 LT TERMOSİFON
765.45 TL Ürün Fiyatı
729.00 TL Tek Çekim
THERMEX ERS 80V - 80 LT TERMOSİFON
943.95 TL Ürün Fiyatı
899.00 TL Tek Çekim
THERMEX ERS 100V - 100 LT TERMOSİFON
891.45 TL Ürün Fiyatı
849.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 100W 35 Kw 30100 Kcal/h Hermetik Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
8,325.45 TL Ürün Fiyatı
7,929.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
yeni
Viessmann Vitodens 050-W 33 Kw Yoğuşmalı Kombi (Ücretsiz Kargo)
6,718.95 TL Ürün Fiyatı
6,399.00 TL Tek Çekim
Samsung RT38K5100S8/TR A+ 397 lt No-Frost Buzdolabı
2,520.00 TL Ürün Fiyatı
2,400.00 TL Tek Çekim
BOSCH WAT24460TR ÇAMAŞIR MAKİNASI
2,394.00 TL Ürün Fiyatı
2,280.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
Altus AL-5600 L A++ 5 kg 600 Devir Çamaşır Makinesi
1,279.95 TL Ürün Fiyatı
1,219.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
Altus AL 6100 L A+++ 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
1,342.95 TL Ürün Fiyatı
1,279.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
ALTUS AL 7100DS 1000 DEVİR / 7 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
1,689.45 TL Ürün Fiyatı
1,609.00 TL Tek Çekim
ücretsiz kargo
hizli kargo
ALTUS AL 8100D 1000 DEVİR / 8 KG. ÇAMAŞIR MAKİNESİ
1,689.45 TL Ürün Fiyatı
1,609.00 TL Tek Çekim

kargo yeni